Savam ikdienas komforta braucienam piemērotākās riepas meklē šeit:

Aicinam Jūs apmeklēt GROS AUTO veikalu un servisu tīklu. Atsaucīgie pārdevēji noteikti ieteiks Jūsu automašīnai piemērotākās riepas.

Vasaras riepas savam auto Jūs variet iegādāties arī mūsu iVeikalā.

GoodYear ir pasaules mēroga ražotājs, kuru 1898. gadā nodibināja Frenks Saiberlings, kompānijas galvenais birojs atrodas Akronā, Ohaio štatā. GoodYear pašreiz ir trešais lielākais riepu ražošanas uzņēmums pasaulē ar pārstāvniecībām sešos kontinentos 34 pasaules valstīs. Radošas jaunas idejas, inovācijas tehnoloģiju jomā, jauni materiāli un izstrādājumi ir vienmēr bijuši GoodYear darbības pamatā.

GoodYear ražo augstas kvalitātes riepas, kuras ir piemērotas gan vieglajiem auto, gan apvidus auto, gan komerctransportam. Inovācijas vienmēr ir bijušas GoodYear darbības pamatā un savā pastāvēšanas laikā uzņēmums ir patentējis tūkstošiem izgudrojumu. GoodYear riepas ierindojas starp riepu testu līderiem un tās spēs novērtēt pat prasīgākie autovadītāji.

GROS AUTO piedāvājumā ir vairāki kvalitatīvi riepu modeļi vieglajām automašīnām (EfficientGrip Performance, Eagle F1 Asymmetric 2) kā arī apvidus automašīnām (Eagle F1 Asymmetric 3) un komerctransportam.

GROS AUTO IESAKA

GoodYear EfficientGrip Performance – riepas ar uzlabotu saķeri un bremzēšanas īpašībām uz slapja ceļa. Līdz ar to šis riepu modelis nodrošina gan saķeri uz ceļa, gan īsāku bremzēšanas ceļu uz slapja ceļa seguma. Šis riepu modelis piemērots vieglajām automašīnām.

GoodYear EfficientGrip Performance labākās īpašības:

  • efektīva saķere uz slapja ceļa;
  • īsāka bremzēšanas distance;
  • zemāks degvielas patēriņš;
  • zemāka rites pretestība.


GoodYear Eagle F1 Asymmetric 2 – ļoti augstas veiktspējas riepas, ar mazu bremzēšanas distanci, drošas un uzticamas ekstremālās situācijās. Sajūtiet vairāk savas jaudīgās automašīnas spēku. Gludas virsmas silīcija oksīda sastāvs uzlabo saķeri, nodrošinot drošu vadāmību uz slapjas un sausas ceļa virsmas. Stingrā korpusa struktūra palielina stūrēšanas precizitāti lielā ātrumā.

GoodYear Eagle F1 Asymmetric 2 labākās īpašības:

  • īsāks bremzēšanas ceļš īpaši uz slapjas un sausas ceļa virsmas;
  • augstas veiktspējas vadāmība;
  • efektīvāks degvielas patēriņš.

GoodYear “100% MADE TO FEEL GOOD” garantija + paplašinātā riepu bojājumu apdrošināšanas programma