Savam ikdienas komforta braucienam piemērotākās riepas meklē šeit:

Aicinam Jūs apmeklēt GROS AUTO veikalu un servisu tīklu. Atsaucīgie pārdevēji noteikti ieteiks Jūsu automašīnai piemērotākās riepas.

Vasaras riepas savam auto Jūs variet iegādāties arī mūsu iVeikalā.

Francijā 1889. gadā divi brāļi Eduards Michelin un Andrea Michelin izveidoja gumijas ražotni, kura vēlāk kļuva par riepu ražotni. Brāļi savu biznesu uzsāka remontējot velosipēdu riepas.

Šobrīd Michelin kompānija, viena gada laikā, saražo vairāk kā 150 miljonu riepu un ieņem 2.vietu pasaulē starp riepu ražotājiem. Kvalitāte un inovāciju apvienojums ir radījis vienu no Eiropas tirgus līderiem riepu ražošanā. Ar Michelin riepām Jūsu auto būs drošs un stabils jebkuros laika apstākļos.

Michelin piedāvā plaša sortimenta premium klases riepas, kas piemērotas dažādu tipu automašīnām – gan vieglajiem auto (Primacy4, Pilot Sport 4, CrossClimate, EnergySaver), apvidus auto (Latitdude Sport), gan komerctransportam (Agilis).

GROS AUTO IESAKA

Michelin Primacy 4 – lieliska saķere uz slapjas virsmas. Jaunais raksts nodrošina par 22% plašāku vietu, ļaujot izvadīt vairāk ūdens. Inovatīvs protektora nodiluma rādītājs, kas informē par riepu maiņas nepieciešamību. Michelin Primacy 4 – izcila kvalitāte līdz pēdējam kilometram.


Michelin Pilot Sport 4 – izcila stūres vadība un augsts reaģētspējas līmenis, platās un dziļās gareniskās rievas nodrošina izcilu ūdens aizvadīšanu uz slapjiem ceļiem. Tās pamatā ir sadarbība ar simboliskiem automašīnu ražotājiem un autosporta pieredze (Pilot Sport riepu līnija ir izstrādāta kopā ar visprasīgākajiem automašīnu ražotājiem (BMW, Mercedes, Audi, Porsche)).