Savam ikdienas komforta braucienam piemērotākās riepas meklē šeit:

Aicinam Jūs apmeklēt GROS AUTO veikalu un servisu tīklu. Atsaucīgie pārdevēji noteikti ieteiks Jūsu automašīnai piemērotākās riepas.

Vasaras riepas savam auto Jūs variet iegādāties arī mūsu iVeikalā.

Korejā dibināts uzņēmums jau vairāk nekā 70 gadus izgatavo kvalitatīvu riepu produkciju. Nexen uzņēmums daudzus gadus strādāja galvenokārt priekš saviem tiešajiem patērētājiem, taču jau vairāk kā 15 gadus savu riepu produkciju piedāvā arī starptautiskā līmenī. Pēdējo gadu laikā uzņēmums Nexen Tire ir kļuvis par vienu no visātrāk augošajiem savas nozares uzņēmumiem pasaulē.

 

Kleber ir franču riepu ražotājs, kurš 2010. gadā Parīzē nosvinēja savas pastāvēšanas simto gadadienu. Šī zīmola vēsture ir ļoti cieši saistīta ar daudziem pagrieziena punktiem riepu tehnoloģiju vēsturē. Piemēram, riepa ar kameru ir revolucionārs Kleber 1951. gada izgudrojums. Kleber neatlaidīgi strādā pie savu riepu modeļu uzlabošanas, un tās bieži vien tiek izvēlētas tādu pasaulslavenu zīmolu kā Volkswagen, Opel, Peugeot, Renault un Suzuki automašīnu pirmreizējai komplektācijai.

 

BF Goodrich Tyres 1870. gadā nodibināja Bendžamins Franklins Gudričs, kura laika gaitā kļuva par vienu no izcilākajiem un atpazīstamākajiem riepu industrijas zīmoliem. BF Goodrich piedāvā saviem klientiem riepas, kuras ir nodrošinātas visu labāko no motosporta tehnoloģijām, garantējot izcilu veiktspēju, kvalitāti un izturību.