Savam ikdienas komforta braucienam piemērotākās riepas meklē šeit:

Aicinam Jūs apmeklēt GROS AUTO veikalu un servisu tīklu. Atsaucīgie pārdevēji noteikti ieteiks Jūsu automašīnai piemērotākās riepas.

Vasaras riepas savam auto Jūs variet iegādāties arī mūsu iVeikalā.

2002. gadā Ķīnā dibinātais Sailun nepilnu 20 gadu laikā iekļuva pasaules lielāko riepu ražotāju pulkā un 2016. gadā stabili ieņēma 18. vietu. Varētu teikt, ka Sailun ir riepu industrijas jaunā uzlēcošā zvaigzne. Uzņēmums, kas dibināts vien 2002. gadā ir strauji un pārliecinoši pieteicis savu vietu nozarē, iekarojot autobraucēju uzticību un atzinību.

Vietu pasaules vadošo riepu ražotāju TOP 20, kurā ir zīmoli ar ilggadēju pieredzi, Sailun ļāva izcīnīt augsti nospraustie mērķi attiecībā uz kvalitāti. Ar mērķtiecību un tiekšanos pretī izcilībai Sailun ir spējis ne tikai iekarot vietējo tirgu, bet arī izcīnīt stabilu pozīciju pasaules lielāko riepu ražotāju vidū, jo izceļas ar modernu ražotni, testēšanas un pētniecības centriem, kā arī nozīmīgākajos tirgos saņemto atzinību un sertifikātiem. Sailun ir pārstāvēts 167 pasaules valstīs. Gadā saražo 44 miljonus riepu.

Sailun piedāvā vasaras riepas gan vieglajiem auto, gan apvidus auto un arī komerctransportam.

GROS AUTO IESAKA

Sailun Atrezzo ELITE – vieglajām automašīnām piemērota vasaras riepa ar lieliskām bremzēšanas īpašībām un degvielas ekonomiju.

Sailun Atrezzo ELITE labākās īpašības:

 • samazināta akvaplanēšana – četri gareniskie kanāli, kas savstarpēji savienoti ar slīpajām rievām, ātri novada ūdeni un uzlabo riepas saķeri ar ceļu;
 • uzlabota vadāmība – protektora rakstā esošās slīpās rievas un robustā ārmala uzlabo automašīnas vadāmību, ļaujot braukt dinamiski;
 • augsta veiktspēja – riepas iekšmala nodrošina efektīvu ūdens novadi, bet ārmala – lielisku vadāmību.


Sailun Atrezzo ZSR – veiglajām automašīnām piemērota augstas veiktspējas, sportiska vasaras riepa, kas nodrošina precīzu vadāmību uz slapja un sausa ceļa.

Sailun Atrezzo ZSR labākās īpašības:

 • izcila vadāmība – platie, slīpi novietotie riepas plecu bloki nodrošina lielisku sniegumu līkumos, braucot lielā ātrumā, kā arī izcilu vadāmību;
 • izcila stabilitāte un ceļa izjūta;
 • izcila saķere – platās, vertikālās rievas nodrošina uzlabotu veiktspēju, braucot pa slapju ceļu, tā samazinot akvaplanēšanas risku.


Sailun Terramax CVR – apvidus automāšīnām piemērota riepa. Šis vasaras riepas modelis nodrošina izcilu vadāmību un stabilitāti, vienmērīgu gaitu un komfortu, braucot pa šoseju.

Sailun Terramax CVR labākās īpašības:

 • uzlabota saķere uz slapja ceļa – protektora raksta slīpās rievas nodrošina labu saķeri uz slapja ceļa;
 • vadāmība un stabilitāte – riepas centrālā riba un sānu malas sniedz tūlītēju reakciju uz stūres pagriezieniem un stabilitāti lielā ātrumā;
 • liels nobraukums un komforts – izturīgais karkass un uzlabotais gumijas maisījums nodrošina lielu nobraukumu un braukšanas komfortu.


Sailun Commercio VX1 – komerctransporta vasaras riepa ar pastiprinātu karkasu lielākai kravnesībai un nobraukumam.

Sailun Commercio VX1 labākās īpašības:

 • stabilitāte un uzlabota vilce;
 • uzlabota vadāmība un saķere;
 • samazināts troksnis.