Savam ikdienas ziemas komforta braucienam piemērotākās riepas meklē šeit:

Aicinam Jūs apmeklēt GROS AUTO veikalu un servisu tīklu. Atsaucīgie pārdevēji ieteiks Jūsu automašīnai piemērotākās ziemas riepas.

Populāru zīmolu ziemas riepas savam auto Jūs variet iegādāties arī mūsu iVeikalā.

WestLake – tas ir vadošais riepu zīmols uzņēmumam Hangzhou Zhongce Rubber Co., Ltd., kas ir desmitais lielākais uzņēmums pasaulē pēc riepu ražošanas apjoma (2012. gads) un lielākais automobiļu un velosipēdu riepu, moto riepu un gumijas izstrādājumu ražotājs Ķīnas teritorijā.

Pēdējo gadu laikā uzņēmums, kurā strādā vairāk kā 20 tūkstoši darbinieku, mērķtiecīgi attīstās. Milzīgu lomu spēlē tas, ka produkcija tiek ražota ar mūsdienīgām iekārtām, izmantojot kvalitatīvas tehnoloģijas un materiālus. 2011. gadā uzņēmums saražoja apmēram 20 miljonus vieglo automobiļu un SUV riepu, 14 miljonus kravas automobiļu un autobusu riepu, 200 tūkstošus industriālo (OTR) un lauksaimniecības tehnikas riepu, kā arī apmēram 80 miljonus velosipēdu un moto riepu, un lielu daudzumu citas produkcijas.

Oficiālā mājas lapa

 

Piedāvājumā ziemas riepas par patērētājam izdevīgām cenām vienmēr ir bijis zīmola Rotalla mērķis. Rotalla ir riepu ražotājs, kas ražo labākos produktus, jo uzņēmums darbojas un pilnveidojas tehnoloģiju un izstrādes jomā.

Oficiālā mājas lapa

 

Goodride ražo plašu riepu modeļu klāstu, kurā ietilpst augstas veiktspējas, ziemas, bezceļa un vieglo kravas mašīnu riepas. Stigri ievērojot visus iespējamos drošības standartus, Goodride ražo izcili drošas riepas, kuras tiek piedāvātas Ziemeļamerikas, Eiropas, Āzijas un Āfrikas tirgos.

Ikviens riepas modelis ir veidots tā, lai sniegtu patērētājam no kvalitatīvas riepas sagaidāmu izcilas veiktspējas un teicamu īpašību balansu.

 

Grupa Triangle ir dibināta 1976. gadā. Uzņēmuma galvenā mītne Ķīnā. Uzņēmumā Triangle strādā 10 tūkstoši darbinieku, un uzņēmuma ienākumi pārsniedz divus miljardus ASV dolāru gadā.

Zīmols Triangle ir izplatīts 150 valstīs visā pasaulē. Tā stratēģiskie sadarbības partneri ir starptautiskie zīmoli Goodyear, Caterpillar, Volvo, Iveco, CNH, Hyundai, Moxy, Bell, Sandvik, Terex un Liebherr.