Savam ikdienas ziemas komforta braucienam piemērotākās riepas meklē šeit:

Aicinam Jūs apmeklēt GROS AUTO veikalu un servisu tīklu. Atsaucīgie pārdevēji ieteiks Jūsu automašīnai piemērotākās ziemas riepas.

Populāru zīmolu ziemas riepas savam auto Jūs variet iegādāties arī mūsu iVeikalā.

Hankook Tire – ir viens no vislielākajiem un straujāk augošajiem riepu ražotājiem, kurš piedāvā augstas kvalitātes riepas. Hankook ieņem 7. vietu pasaules lielāko riepu ražotāju vidū.

Hankook ražo radiālās riepas vieglajām, kā arī apvidus auto (SUV, RV), vieglajiem kravas transportlīdzekļiem, autobusiem un sporta mašīnām.

Hankook piegādā riepas sākotnējai komplektācijai vairākiem vadošo automobiļu ražotājiem – Audi, Ford, Hyundai, Kia, Chevrolet, Mini, Renault, Mitsubishi, Volkswagen.

Hankook riepas ir ļoti pieprasītas auto īpašnieku vidū pateicoties šīm priekšrocībām:

 • augstajai kvalitātei;
 • lieliskajiem tehniskajiem raksturlielumiem;
 • teicamiem riepu testu rezultātiem;
 • labai cenai.

GROS AUTO IESAKA

Hankook Winter i*cept iZ2 – speciāli veidots protektors, kas nodrošina maksimālu drošību pat visbargākajos ziemas apstākļos.

Hankook Winter i*cept iZ2 labākās īpašības:

 • uzlabota saķere sniega/slapjā laikā, ar samazinātu rites pretestību;
 • uzlabo vadāmību un stūres reakciju;
 • sānu rievas nodrošina sānu saķeri;
 • dziļās rievas nodrošina ūdens novadi pa sāniem, smazinot akvaplanēšanas iespēju.


Hankook Winter i*Pike RS riepai ir protektors ar V virzienveida simetrisku zīmējumu.

Hankook Winter i*Pike RS labākās īpašības:

 • papildus rievas protektora centrālajos blokos;
 • uzlabota vilkme protektora centrālajā daļa;
 • uzlaboti vilkmes parametri;
 • uzlaboti vilkmes rādītāji un lieliska šķīdoņa un ūdens novade.


Hankook Winter i*Pike RW11 – ir radžojama ziemas riepas, kas piemērota gan asfaltētai ceļa virsmai, gan bezceļiem.

Hankook Winter i*Pike RW11 labākās īpašības:

 • uzlabo saķeri visa veida laikapstākļos;
 • sniedz izcilu manevrēt spēju uz sniegotiem ceļa segumiem;
 • nodrošina efektīvu ūdens novadi.

 

Sportisks sniegums un izcila vadāmība visdažādākajos apstākļos. Šādiem vārdiem īsumā var aprakstīt zīmola Falken produkciju. Šis ražotājs ir pazīstams ar tā ekskluzīvajām HP un UHP riepām, kuras iecienījuši visprasīgākie braucēji.

Falken vācu valodā apzīmē piekūnu. Šis spēcīgais, plēsīgais un drosmīgais putns simbolizē šī japāņu zīmola produkcijas sniegto nemainīgo veiktspēju. Falken riepas tiek ražotas Sumitomo Rubber Industries rūpnīcās. Jaunais, Āzijā dibinātais uzņēmums ar īpaši augstas veiktspējas riepām vēlējās iekarot vietu prasīgajā ASV tirgū.

Ne velti zīmola Falken riepas tiek slavētas par to augstvērtīgo sniegumu. Uzņēmums aktīvi piedalās prestižās sacensībās, piemēram, American Le Mans Series / ALMS, Super Taikyu, 24 stundu Nirburgringa sacensībās un driftā (kas jau ilgus gadus bijis viens no favorītiem): Formula D, D1 Grand Prix un British Drift Championship sacensībās.

Falken riepas tiek pieskaitītas pie vidējās klases izstrādājumiem, taču to izdevīgā cena nenozīmē, ka tiek upurēta veiktspēja un drošība uz ceļa.

Interesanti fakti:

 • Zīmols Falken ir debitējis tirgū 1983. gadā.
 • Dinamiku un ātru automobiļu dizainu vislabāk akcentē sievišķīgs skaistums. Jau vairākus gadus zīmolu Falken reklamē elitāra modeļu grupa Falken Models, kuras sastāvā ir, piemēram, modeles Lindsija Hansone (Lindsey Hanson), Mērija Dž. Kastiljo (Mary J. Castillo) un Sīdžeja Gibsone (CJ Gibson).
 • Līdztekus UHP riepu ražošanai Falken tirgū izplata arī sportisko apvidus/pilsētas automašīnu (SUV), mikroautobusu un smago automašīnu riepas.

 

Vīzija par lielisku riepu ražošanu aizsākās 1945. gada augustā, kad dibinātājs un priekšsēdētājs Rikimacu Tomihisa (Rikimatsu Tomihisa) izveidoja uzņēmumu Toyo Tire & Rubber Co, Ltd. Japānā.

Toyo Tires simbolizē inovāciju, kvalitāti, veiktspēju un lielisku apkalpošanu jau 70 gadus, tostarp 36 gadus Eiropā. Kopā Toyo uzņēmumu grupa īsteno izstrādes, ražošanas, testēšanas, izplatīšanas un mārketinga darbības Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā, Eiropā, Āzijā, Vidējos Austrumos un Okeānijā. Tādējādi uzņēmums Toyo Tires ir izveidojis stabilu reputāciju visā pasaulē.

 

Korejā dibināts uzņēmums jau vairāk nekā 70 gadus izgatavo kvalitatīvu riepu produkciju. Nexen uzņēmums daudzus gadus strādāja galvenokārt priekš saviem tiešajiem patērētājiem, taču jau vairāk kā 15 gadus savu riepu produkciju piedāvā arī starptautiskā līmenī. Pēdējo gadu laikā uzņēmums Nexen Tire ir kļuvis par vienu no visātrāk augošajiem savas nozares uzņēmumiem pasaulē.

GROS AUTO IESAKA

Nexen WinSpike – šīs ir radžotais ziemas riepu modelis piemērots gan vieglajiem auto, gan apvidus auto. Piemērotas riepas gan uz piesniguša, gan apledojuša ceļa.

Nexen WinSpike labākās īpašības:

 • uzlabo saķeri ar piesnigušu un apledojušu ceļu;
 • nodrošina labu vilkmi uz piesnigušiem un apledojušiem ceļiem, kā arī palīdz samazināt trokšņa līmeni;
 • nodrošina efektīvu vadīšanu apledojuma apstākļos un stabilu taisnvirziena kustību.

 

Kleber ir franču riepu ražotājs, kurš 2010. gadā Parīzē nosvinēja savas pastāvēšanas simto gadadienu. Šī zīmola vēsture ir ļoti cieši saistīta ar daudziem pagrieziena punktiem riepu tehnoloģiju vēsturē. Piemēram, riepa ar kameru ir revolucionārs Kleber 1951. gada izgudrojums. Kleber neatlaidīgi strādā pie savu riepu modeļu uzlabošanas, un tās bieži vien tiek izvēlētas tādu pasaulslavenu zīmolu kā Volkswagen, Opel, Peugeot, Renault un Suzuki automašīnu pirmreizējai komplektācijai.

GROS AUTO IESAKA

Kleber Krisalp HP3 – ziemas riepas modelis bez radzēm, piemērots vieglajām automašīnām.
Ziemas apstākļiem ļoti laba riepa no vidējās klases segmenta. Klusa un ekonomiska tipa riepas.

 

BF Goodrich Tyres 1870. gadā nodibināja Bendžamins Franklins Gudričs, kura laika gaitā kļuva par vienu no izcilākajiem un atpazīstamākajiem riepu industrijas zīmoliem. BF Goodrich piedāvā saviem klientiem riepas, kuras ir nodrošinātas visu labāko no motosporta tehnoloģijām, garantējot izcilu veiktspēju, kvalitāti un izturību.

BF Goodrich G-Force Winter2 – ziemas riepu modelis, piemērots vieglajām automašīnām. Ļoti augsta veiktspēja pie lietainiem laika apstākļiem un slapja sniega laikā.