Savam ikdienas ziemas komforta braucienam piemērotākās riepas meklē šeit:

Aicinam Jūs apmeklēt GROS AUTO veikalu un servisu tīklu. Atsaucīgie pārdevēji ieteiks Jūsu automašīnai piemērotākās ziemas riepas.

Populāru zīmolu ziemas riepas savam auto Jūs variet iegādāties arī mūsu iVeikalā.

Uzņēmums Nokian 1904. gadā sāka savu darbību gumijas produktu ražošanā, bet ražot automašīnu riepas tas sāka 1932. gadā. Pasaulē Nokian ir pazīstams kā Somijas uzņēmums, kas ražo riepas vieglajiem automobiļiem, kravas automobiļiem, kā arī speciālai tehnikai un velosipēdiem.

GROS AUTO IESAKA

No Nokian ziemas riepām vēlamies izcelt riepu modeli Nokian WR D4 – pasaulē pirmā premium ziemas riepa vieglajām automašīnām, kurai pēc Eiropas Savienības riepu marķējuma ir piešķirta A klase saķerei uz slapjām virsmām.

Nokian WR D4 ir saķeres čempions. Tās unikālās inovācijas sniedz drošu un sabalansētu braucienu uz slapjiem un sniegotiem ceļiem.

Nokian WR D4 labākās īpašības:

  • laba saķere uz sausiem, slapjiem un sniegotiem ceļiem;
  • ļoti stabila un sabalansēta braukšana;
  • efektīva akvaplanēšanas novēršana;
  • ripo viegli, saudzējot dabu un taupot degvielu.

Apbalvojumi:


Nokian WR D4 225/50R17
Augstākais punktu skaits bremzēšanai sniegā, vadāmībai uz sausa ceļa un zemai rites pretestībai.
Liels punktu skaits par saķeri un vadāmību ziemas apstākļos.

Kā pasaules vistālāk ziemeļos esošais riepu ražotājs, Nokian izstrādā vislabākos produktus, kas ir speciāli paredzēti prasīgiem apstākļiem, lai padarītu braukšanu daudz drošāku un baudāmāku. Starp Nokian ziemas riepām vēlamies izcelt riepu modeli JAUNUMU Nokian Hakapeliitta 9 – riepai raksturīga īpaša drošība uz ziemas ceļiem. Ziemeļu ziemām raksturīga funkcionalitāte. Jaunā Nokian Hakkapeliitta 9 ir ziemas riepa, kas prasmīgi un līdzsvaroti pielāgojas visiem ziemas veidiem. Unikālā, patentētā Nokian Tyres Functional Stud koncepcija ir jaunā produkta pamatā.

Nokian Hakapeliitta 9 labākās īpašības:

  • droša uz ceļiem ekstremālos apstākļos;
  • absoluti stabila un balansētspējīga jebkuros ziemai raksturīgos laika apstākļos;
  • zems torkšņu līmenis.