Savam ikdienas ziemas komforta braucienam piemērotākās riepas meklē šeit:

Aicinam Jūs apmeklēt GROS AUTO veikalu un servisu tīklu. Atsaucīgie pārdevēji ieteiks Jūsu automašīnai piemērotākās ziemas riepas.

Populāru zīmolu ziemas riepas savam auto Jūs variet iegādāties arī mūsu iVeikalā.

2002. gadā Ķīnā dibinātais Sailun nepilnu 20 gadu laikā iekļuva pasaules lielāko riepu ražotāju pulkā un 2016. gadā stabili ieņēma 18. vietu. Varētu teikt, ka Sailun ir riepu industrijas jaunā uzlēcošā zvaigzne. Uzņēmums, kas dibināts vien 2002. gadā ir strauji un pārliecinoši pieteicis savu vietu nozarē, iekarojot autobraucēju uzticību un atzinību.

Vietu pasaules vadošo riepu ražotāju TOP 20, kurā ir zīmoli ar ilggadēju pieredzi, Sailun ļāva izcīnīt augsti nospraustie mērķi attiecībā uz kvalitāti. Ar mērķtiecību un tiekšanos pretī izcilībai Sailun ir spējis ne tikai iekarot vietējo tirgu, bet arī izcīnīt stabilu pozīciju pasaules lielāko riepu ražotāju vidū, jo izceļas ar modernu ražotni, testēšanas un pētniecības centriem, kā arī nozīmīgākajos tirgos saņemto atzinību un sertifikātiem. Sailun ir pārstāvēts 167 pasaules valstīs. Gadā saražo 44 miljonus riepu.

Sailun riepas visā pasaulē ir slavenas kā augstas kvalitātes ekonomiskās klases produkcija, kas pieejama par izdevīgām cenām. Šī zīmola ražotās riepas ir piemērotas visdažādākajām ikdienas lietošanas vajadzībām.

Sailun piedāvājuma klāstā ir atrodamas dažādu modeļu riepas gan pasažieru automašīnām, vieglajām un vidējām kravas automašīnām, gan apvidus automobiļiem.

Sailun riepu trīs galvenās vērtības ir kvalitāte, uzticamība un atbalsts.

Interesanti fakti:

 • Unikālie protektoru zīmējumi, kas rotā Sailun riepas, ir radīti, modelēšanā izmantojot 3D tehnoloģijas, kuras riepu ražošanā pirmais ieviesa tieši šis uzņēmums.
 • Uzņēmums Sailun īsteno videi draudzīgas tehnoloģijas programmu. Šī programma ir izstrādāta, lai pircējiem piedāvātu vairāk par to pašu cenu, vienlaikus samazinot ražošanas ietekmi uz vidi. Riepas, kas ražotas, ievērojot šo programmu, var vadīt ar mazāku pretestību, tādējādi samazinot degvielas patēriņu.

GROS AUTO IESAKA

Sailun Ice Blazer WST3 – vieglo un apvidus (SUV) automašīnu ziemas riepa, kas nodrošina saķeri, braucot pa ledu vai sniegu. Gumijas sastāvs nodrošinās riepas elastīgumu, lai uzlabotu saķeri pat ļoti lielā aukstumā.

Sailun Ice Blazer WST3 labākās īpašības:

 • Saķere uz ledus un sniega – radžu novietojums un to uzlabotā forma nodrošina riepā noturīgumu, uzlabojot riepas veiktspēju uz ledus un sniega.
 • Vadāmība un stabilitāte uz ledus un sniega – jaunā lameļu forma un zāģa zobiem līdzīgās bloku malas sniedz labāku riepas vadāmību un stabilitāti uz sniega un ledus.
 • Uzlabota saķere – virzienveida protektora raksts un lameļu dizains uzlabo ūdens, sniega un šķīdoņa novadi, tā nodrošinot labu saķeri ar ceļu.


Sailun Ice Blazer Alpine Evo – budžeta klases ziemas riepa bez radzēm, kas paredzēta vieglajām un apvidus automašīnām. Tām raksturīgs izdevīgas cenas un labas kvalitātes apvienojums, kā arī paaugstināta kravnesība.

Sailun Ice Blazer Alpine Evo labākās īpašības:

 • Stabila un uzticama – asimetriskais protektora raksts uzlabo braukšanas drošību, sniedzot optimālu stabilitāti un kontroli uz visa veida ceļiem. Vienlaikus tas palīdz strauji uzņemt ātrumu un uzturēt stabilu kontaktu ar ceļa virsmu dažādos ziemas apstākļos.
 • Lielāks nobraukums – riepas gumijas maisījums ne tikai uzlabo saķeri un kavē nodilumu, bet arī nodrošina elastību zemā temperatūrā.
 • Samazināts akvaplanēšanas risks – riepas rievu izkārtojums un virziena plānojums samazina akvaplanēšanas iespēju, kā arī uzlabo bremzēšanu uz slapja seguma.


Sailun Ice Blazer WST1 – ziemas riepa, kas nodrošina maksimālu saķeri bargā ziemā. Šīs riepas lieliski sevi parādīs jebkuros laikapstākļos.

Sailun Ice Blazer WST1 labākās īpašības:

 • Saķere uz ledus un sniega – virziena protektora raksts un radžu forma nodrošina uzlabotu saķeri uz ledus un sniega, kā arī pasargā automašīnu no spolēšanas.
 • Drošība uz ledus – divpadsmit rindās izvietotās radzes palielina saķeri ar ceļu un vilkmes spējas, lai nodrošinātu drošu braukšanu ziemā.
 • Izturīgas radzes – zem radzēm esošais buferslānis uzņem ceļa seguma triecienus un aizkavē radžu izkrišanu.
 • Uzlabota saķere – inovatīvais riepas karkasa dizains palielina kontakta laukumu ar ceļu, tā uzlabojot saķeri un noturību pret spolēšanu.
 • Videi draudzīgas tehnoloģijas.